Güncel Adresimiz: olabahis42.com
22:00
beIN Sports 1
beIN Sports 2
S Sports 1
A Spor
TRT Spor
beIN Sports 3
beIN Sports 4
S Sports 2
Eurosport 1
Reklam
Canlı Skorlar
MAÇ BİTTİ
İzlemek istediğiniz maç yayını sona ermiş.
Farklı bir maç izlemek istiyorsanız Canlı Maç Listesinden veya Kanal Listesinden istediğiniz yayını izleyebilirsiniz.
Stuttgart (Amatörler) - Borussia (Amatörler) maçına bahis yap
Stuttgart (Amatörler)
Stuttgart (Amatörler)
Maç Sonucu
1
0
2
Çifte Şans
1x2
1x0
2x1
Alt / Üst
Alt
Üst
Borussia (Amatörler)
Borussia (Amatörler)
Canlı
Yayınlanacaklar
Tümü
94 Maç
21 Maç
7 Maç
14 Maç
11 Maç
4 Maç
27 Maç
2 Maç
2 Maç
4 Maç
2 Maç
Stuttgart (Amatörler)
Futbol
BudnesLiga LFL 5x5
Stuttgart (Amatörler)
Borussia (Amatörler)
Borussia (Amatörler)
Venlo (Amatörler)
Futbol
Division 4х4
Venlo (Amatörler)
AZ (Amatörler)
AZ (Amatörler)
LAW
Futbol
Student League
LAW
HIST
HIST
Kampaniytsy
Futbol
Soccer Box 2x2
Kampaniytsy
Pavliny
Pavliny
Oman +
Futbol
Short Football 2x2 L2
Oman +
Bahrain +
Bahrain +
Real Madrid (ACL)
Futbol
ACL Indoor
Real Madrid (ACL)
Liverpool (ACL)
Liverpool (ACL)
Roma (3х3)
Futbol
PRO Soccer League
Roma (3х3)
Barcelona (3х3)
Barcelona (3х3)
Liverpool (3х3)
Futbol
PRO Soccer League
Liverpool (3х3)
Bayern (3х3)
Bayern (3х3)
Palmeiras+
Futbol
Short Football 4x4
Palmeiras+
Gremio+
Gremio+
Belarus (3х3)
Futbol
USSR. 3x3. Division B
Belarus (3х3)
Gürcistan (3х3)
Gürcistan (3х3)
Gladiators
Futbol
BumperBall Cup
Gladiators
Spartans
Spartans
Honiara City
Futbol
Solomon Adaları Şampiyonası. S-Ligi
Honiara City
Solomon Warriors
Solomon Warriors
Lazio (Amatörler)
Futbol
Serie A8
Lazio (Amatörler)
Parma (Amatörler)
Parma (Amatörler)
Real (4х4)
Futbol
Dragon League 4х4
Real (4х4)
Chelsea (4х4)
Chelsea (4х4)
Manchester City (4х4)
Futbol
Dragon League 4х4
Manchester City (4х4)
Manchester United (4х4)
Manchester United (4х4)
Barcelona (Amatörler)
Futbol
La Liga Roja 7x7
Barcelona (Amatörler)
Real Betis (Amatörler)
Real Betis (Amatörler)
Ural (Amateur)
Futbol
RPL 6x6
Ural (Amateur)
Dynamo (Amatörler)
Dynamo (Amatörler)
Rusya (SSL) Bayanlar
Futbol
Soap Soccer League
Rusya (SSL) Bayanlar
Fransa (SSL) Bayanlar
Fransa (SSL) Bayanlar
Arjantin (SSL)
Futbol
Soap Soccer League
Arjantin (SSL)
ABD (SSL)
ABD (SSL)
Galatasaray team
Futbol
Derby League
Galatasaray team
Sporting team
Sporting team
HIST
Futbol
Student League
HIST
ECON
ECON
Knights (Yellow)
Basketbol
Rocket League
Knights (Yellow)
Mariners (Blue)
Mariners (Blue)
Spartak (Yellow)
Basketbol
Premier Liga 4х4
Spartak (Yellow)
Astana (White)
Astana (White)
Krasnodar (Women)
Basketbol
PRO League. Women
Krasnodar (Women)
Moscow (Women)
Moscow (Women)
Cleveland Cavaliers (Gigihak009)
Basketbol
NBA 2K20. Liga Pro Challenge tour
Cleveland Cavaliers (Gigihak009)
San Antonio Spurs (Jimmy_Walker13)
San Antonio Spurs (Jimmy_Walker13)
Sparks (Bayanlar)
Basketbol
Space League II. Bayanlar
Sparks (Bayanlar)
Sky (Bayanlar)
Sky (Bayanlar)
Nets
Basketbol
Space League
Nets
Celtics
Celtics
Japonya (GL)
Basketbol
Galaxy League. National
Japonya (GL)
Güney Kore (GL)
Güney Kore (GL)
Astra (Bayanlar)
Voleybol
Ural League 2. Bayanlar
Astra (Bayanlar)
Iset (Bayanlar)
Iset (Bayanlar)
Ural Military
Voleybol
Ural League
Ural Military
Ural University
Ural University
Fenerbahçe 2х2 (Bayanlar)
Voleybol
Orange Cup Women
Fenerbahçe 2х2 (Bayanlar)
Monza 2х2 (Bayanlar)
Monza 2х2 (Bayanlar)
Fransa (Bayanlar)
Voleybol
SpikeVolleyball. International Cup. Bayanlar
Fransa (Bayanlar)
İtalya (Bayanlar)
İtalya (Bayanlar)
Yenisei (4x4)
Voleybol
Orange Cup
Yenisei (4x4)
Fakel (4х4)
Fakel (4х4)
Mısır
Voleybol
SpikeVolleyball. International Cup
Mısır
Japonya
Japonya
VC Saper-Mebel (4x4)
Voleybol
Belarus. Potato Cup
VC Saper-Mebel (4x4)
Wild Ducks (4x4)
Wild Ducks (4x4)
Asya (Amatörler) Bayanlar
Voleybol
Kung Ladies League
Asya (Amatörler) Bayanlar
Amerika (Amatörler) Bayanlar
Amerika (Amatörler) Bayanlar
Güney Kore (Kung)
Voleybol
Kung Men League
Güney Kore (Kung)
İran (Kung)
İran (Kung)
Hindistan (Kung)
Voleybol
Kung Men League
Hindistan (Kung)
Çin (Kung)
Çin (Kung)
ABD (StounGi)
Voleybol
Evolleyball. Liga Pro. Bayanlar
ABD (StounGi)
Hollanda (Mansq1)
Hollanda (Mansq1)
Rubin
Voleybol
Amber Cup
Rubin
Vityaz
Vityaz
Brezilya (mr_meskalito)
Voleybol
Evolleyball. Liga Pro. Bayanlar
Brezilya (mr_meskalito)
Türkiye (Schastlivchick)
Türkiye (Schastlivchick)
Yellow Stars
Voleybol
Canaveral League
Yellow Stars
Black Stars
Black Stars
Victor Schneider
Tenis
Tie break TENS
Victor Schneider
Sergey Novikov
Sergey Novikov
Anton Bondarik
Tenis
Daily Aqua Tour
Anton Bondarik
Daniil Budov
Daniil Budov
Oleg Migachev
Tenis
Rusya. Masters
Oleg Migachev
Vladimir Tsirkin
Vladimir Tsirkin
Maria Kozlova
Tenis
Russian River Cup. Bayanlar
Maria Kozlova
Dinara Enaleeva
Dinara Enaleeva
Egor Plaksin
Tenis
Russian River Cup
Egor Plaksin
Igor Matveychuk
Igor Matveychuk
Mikhail Mullabaev
Tenis
Neva Open
Mikhail Mullabaev
Renat Sakhabutdinov
Renat Sakhabutdinov
Anastasia Rafalskaya
Tenis
Daily Pro Tur. Bayanlar
Anastasia Rafalskaya
Elizaveta Artemenko
Elizaveta Artemenko
Regina Livanova
Tenis
VS OPEN. Mixed
Regina Livanova
Alexey Kremnev
Alexey Kremnev
Vadim Raitsov
Tenis
Smash Cup
Vadim Raitsov
Konstantin Tsvetkov
Konstantin Tsvetkov
Anton Naidanov
Tenis
Mountain Bay Open
Anton Naidanov
Ranko Vojvodic
Ranko Vojvodic
Matvei Nosov
Tenis
Rusya. Masters
Matvei Nosov
Marsel Kurmaev
Marsel Kurmaev
Vasily Baksheev
Masa Tenisi
Masters
Vasily Baksheev
Dmitriy Fominikh
Dmitriy Fominikh
Alexey Semikov
Masa Tenisi
Masters
Alexey Semikov
Vadim Evlampiev
Vadim Evlampiev
Daniil Mikheev
Masa Tenisi
PRO Liga. Rusya
Daniil Mikheev
Maxim Knyazkin
Maxim Knyazkin
Vasiliy Nyrkov
Masa Tenisi
Mini Table Tennis
Vasiliy Nyrkov
Ilya Denisov
Ilya Denisov
City Devils
Buz Hokeyi
3HL League
City Devils
Coyotes
Coyotes
Kanada (Amatörler)
Buz Hokeyi
Dream League. West
Kanada (Amatörler)
Almanya (Amatörler)
Almanya (Amatörler)
Manchester City (DangerDim77)
eSports
FIFA 21. eSports Battle. Premier League
Manchester City (DangerDim77)
Liverpool (d1pseN)
Liverpool (d1pseN)
Real Madrid
eSports
FIFA18. Penaltı
Real Madrid
Arsenal
Arsenal
Bayern
eSports
FIFA20. Penaltı
Bayern
Piemonte Calcio (Juventus)
Piemonte Calcio (Juventus)
Olympiacos
eSports
FIFA 20. Avrupa Ligi
Olympiacos
Anderlecht
Anderlecht
Internazionale
eSports
FIFA 20. İtalya Şampiyonası
Internazionale
Milan
Milan
Atletico Nacional
eSports
FIFA 20. 3x3. Libertadores Kupası
Atletico Nacional
Gremio
Gremio
Orlando Magic (cyber)
eSports
NBA 2K20. Cyber
Orlando Magic (cyber)
Cleveland Cavaliers (cyber)
Cleveland Cavaliers (cyber)
Preston North End
eSports
FIFA 20. İngiltere Şampiyonası
Preston North End
Swansea City
Swansea City
Real Madrid
eSports
FIFA 20. Şampiyonlar Ligi
Real Madrid
Benfica
Benfica
Konta (cyber)
eSports
AO. Cyber tournament. Bayanlar
Konta (cyber)
Kerber (cyber)
Kerber (cyber)
Paris Saint-Germain (Fasqer)
eSports
Esoccer Live Arena
Paris Saint-Germain (Fasqer)
Lyon (Den1Bravo)
Lyon (Den1Bravo)
Olympique de Marseille (Stig)
eSports
Esoccer Live Arena
Olympique de Marseille (Stig)
Lille OSC (Alex_1333)
Lille OSC (Alex_1333)
Chelsea (nikkitta)
eSports
Esoccer Battle
Chelsea (nikkitta)
Manchester City (DangerDim77)
Manchester City (DangerDim77)
Tottenham Hotspur (orlovsky1)
eSports
Esoccer Battle
Tottenham Hotspur (orlovsky1)
Manchester United (LaikingDast)
Manchester United (LaikingDast)
Meksika
eSports
FIFA 20. Dünya Şampiyonası
Meksika
Uruguay
Uruguay
Schalke 04
eSports
FIFA 20. Almanya Şampiyonası
Schalke 04
FC Koln
FC Koln
Goffin (cyber)
eSports
AO. Cyber tournament
Goffin (cyber)
Isner (cyber)
Isner (cyber)
Beşiktaş J.K.
eSports
FIFA. Elite League
Beşiktaş J.K.
Arsenal
Arsenal
Sparking Arrow Gaming
eSports
Dota 2. CDA-FDC Professional Championship Qualifier. Best of 3 maps
Sparking Arrow Gaming
Team MagMa
Team MagMa
Boston Celtics (cyber)
eSports
NBA. Cyber PRO League
Boston Celtics (cyber)
Houston Rockets (cyber)
Houston Rockets (cyber)
Brooklyn Nets (cyber)
eSports
NBA 2K20. Cyber League
Brooklyn Nets (cyber)
Chicago Bulls (cyber)
Chicago Bulls (cyber)
Oklahoma City Thunder (cyber)
eSports
NBA 2K20. Cyber
Oklahoma City Thunder (cyber)
Denver Nuggets (cyber)
Denver Nuggets (cyber)
Memphis Grizzlies (cyber)
eSports
NBA. Cyber PRO League
Memphis Grizzlies (cyber)
San Antonio Spurs (cyber)
San Antonio Spurs (cyber)
Wolf
eSports
Dota 2. Red Star Cup. Best of 3 maps
Wolf
Sun-Rise
Sun-Rise
Boston Bruins (cyber)
eSports
NHL 20. Cyber League
Boston Bruins (cyber)
Tampa Bay Lightning (cyber)
Tampa Bay Lightning (cyber)
Philadelphia 76ers (cyber)
eSports
NBA 2K20. Cyber League
Philadelphia 76ers (cyber)
Detroit Pistons (cyber)
Detroit Pistons (cyber)
Among Us V2
eSports
Dota 2. DOTA Summit Online 13: Southeast Asia. Best of 2 maps
Among Us V2
Neon Esports
Neon Esports
Demons
Counter Strike
Wingman 2x2
Demons
Bros
Bros
Team Steelseries
Counter Strike
Counter-Strike
Team Steelseries
Streamline
Streamline
Takım 1
League Of Legends
All Random All Mid
Takım 1
Takım 2
Takım 2
Takım 1
League Of Legends
Classic Mode
Takım 1
Takım 2
Takım 2
Team Messi
PES
Penaltı
Team Messi
Team Neymar
Team Neymar
Şili
PES
Amerika Kupası
Şili
Kosta Rika
Kosta Rika
Universidad de Chile
PES
Libertadores Kupası
Universidad de Chile
Boca Juniors
Boca Juniors
Tianjin Quanjian
PES
Asya Şampiyonlar Ligi
Tianjin Quanjian
Al Jazira
Al Jazira
Tümü
31 Maç
21 Maç
5 Maç
4 Maç
1 Maç
B.Münih
Günün maçı22:00 / Futbol
beIN Sports 1 - UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu
B.Münih
A.Madrid
A.Madrid
Ajax
Günün maçı22:00 / Futbol
beIN Sports 2 - UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu
Ajax
Liverpool
Liverpool
Esenler Erokspor
13:00 / Futbol
A Spor - Türkiye Kupası, Eleme Turu
Esenler Erokspor
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Anisimova, Amanda
13:00 / Tenis
beIN Sports 4 - Ostrava, Czech Republic
Anisimova, Amanda
Mertens, Elise
Mertens, Elise
Giresunspor
13:30 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Giresunspor
Adanaspor
Adanaspor
Bedene, Aljaz
13:35 / Tenis
Ziggo Sport Select - Antwerp, Belgium
Bedene, Aljaz
Raonic, Milos
Raonic, Milos
OGM Ormanspor
14:00 / Basketbol
Tivibu Spor 1 - Kadınlar Basketbol Süper Ligi
OGM Ormanspor
Fenerbahçe Öznur Kablo
Fenerbahçe Öznur Kablo
Azarenka, Victoria
14:30 / Tenis
beIN Sports 4 - Ostrava, Czech Republic
Azarenka, Victoria
Krejcikova, Barbora
Krejcikova, Barbora
Tekirdağspor
15:00 / Futbol
A Spor - Türkiye Kupası, Eleme Turu
Tekirdağspor
Silivrispor
Silivrispor
Humbert, Ugo
15:10 / Tenis
Ziggo Sport Select - Antwerp, Belgium
Humbert, Ugo
Carreno Busta, P.
Carreno Busta, P.
Adana Demir
16:00 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Adana Demir
Umraniyespor
Umraniyespor
Ostapenko, Jelena
16:00 / Tenis
beIN Sports 4 - Ostrava, Czech Republic
Ostapenko, Jelena
Martic, Petra
Martic, Petra
RKC Waalwijk
18:30 / Futbol
Fox Sports 1 - Eredivisie
RKC Waalwijk
PEC Zwolle
PEC Zwolle
Altinordu
19:00 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Altinordu
Altay
Altay
Balıkesirspor
19:00 / Futbol
beIN Sports Max 2 - 1. Lig
Balıkesirspor
Boluspor
Boluspor
Fethiyespor
19:00 / Futbol
A Spor - Türkiye Kupası, Eleme Turu
Fethiyespor
Nazilli
Nazilli
Legia Varşova
19:00 / Futbol
Canal Plus Sport - Ekstraklasa
Legia Varşova
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Hamburg
19:30 / Futbol
S Sports 2 - 2. Bundesliga
Hamburg
Aue
Aue
Aalborg Handball
19:45 / Hentbol
Sport TV1 - Şampiyonlar Ligi, B Grubu
Aalborg Handball
Kiel
Kiel
R.Madrid
19:55 / Futbol
beIN Sports 1 - UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu
R.Madrid
FC Shakhtar Donetsk
FC Shakhtar Donetsk
FC Salzburg
19:55 / Futbol
beIN Sports 2 - UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu
FC Salzburg
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
Bursaspor
20:00 / Basketbol
Tivibu Spor 1 - Eurocup, D Grubu
Bursaspor
Gran Canaria
Gran Canaria
Sassari
21:30 / Basketbol
A Spor - Şampiyonlar Ligi, A Grubu
Sassari
Galatasaray
Galatasaray
Olympiakos
22:00 / Futbol
beIN Sports Max 2 - UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu
Olympiakos
Marsilya
Marsilya
Midtjylland
22:00 / Futbol
beIN Sports Max 1 - UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu
Midtjylland
Atalanta
Atalanta
Man City
22:00 / Futbol
beIN Sports 3 - UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu
Man City
Porto
Porto
Inter
22:00 / Futbol
beIN Sports 4 - UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu
Inter
M´gladbach
M´gladbach
Virtus Bologna
22:00 / Basketbol
S Sports 2 - Eurocup, C Grubu
Virtus Bologna
Monaco
Monaco
Racing Club Avellaneda
01:15 / Futbol
S Sports 1 - Libertadores Kupası, F Grubu
Racing Club Avellaneda
Estudiantes de Merida
Estudiantes de Merida
CR Flamengo RJ
03:30 / Futbol
S Sports 1 - Libertadores Kupası, A Grubu
CR Flamengo RJ
CD Junior FC
CD Junior FC
SE Palmeiras SP
03:30 / Futbol
Sport TV2 - Libertadores Kupası, B Grubu
SE Palmeiras SP
CA Tigre
CA Tigre
Reklam
B.Münih
B.Münih
-
A.Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 1
A.Madrid
Ajax
Ajax
-
Liverpool
UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 2
Liverpool
Esenler Erokspor
Esenler Erokspor
-
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Türkiye Kupası, Eleme Turu / 8. Hafta
13:00 / A Spor
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Giresunspor
Giresunspor
-
Adanaspor
1. Lig / 6. Hafta
13:30 / TRT Spor
Adanaspor
Tekirdağspor
Tekirdağspor
-
Silivrispor
Türkiye Kupası, Eleme Turu / 8. Hafta
15:00 / A Spor
Silivrispor
Adana Demir
Adana Demir
-
Umraniyespor
1. Lig / 6. Hafta
16:00 / TRT Spor
Umraniyespor
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
-
PEC Zwolle
Eredivisie / 4. Hafta
18:30 / Fox Sports 1
PEC Zwolle
Altinordu
Altinordu
-
Altay
1. Lig / 6. Hafta
19:00 / TRT Spor
Altay
Balıkesirspor
Balıkesirspor
-
Boluspor
1. Lig / 6. Hafta
19:00 / beIN Sports Max 2
Boluspor
Fethiyespor
Fethiyespor
-
Nazilli
Türkiye Kupası, Eleme Turu / 8. Hafta
19:00 / A Spor
Nazilli
Legia Varşova
Legia Varşova
-
Slask Wroclaw
Ekstraklasa / 5. Hafta
19:00 / Canal Plus Sport
Slask Wroclaw
Hamburg
Hamburg
-
Aue
2. Bundesliga / 3. Hafta
19:30 / S Sports 2
Aue
R.Madrid
R.Madrid
-
FC Shakhtar Donetsk
UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu / 1. Hafta
19:55 / beIN Sports 1
FC Shakhtar Donetsk
FC Salzburg
FC Salzburg
-
Lokomotiv Moskova
UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu / 1. Hafta
19:55 / beIN Sports 2
Lokomotiv Moskova
Bursaspor
Bursaspor
-
Gran Canaria
Eurocup, D Grubu / 4. Hafta
20:00 / Tivibu Spor 1
Gran Canaria
Sassari
Sassari
-
Galatasaray
Şampiyonlar Ligi, A Grubu / 1. Hafta
21:30 / A Spor
Galatasaray
Olympiakos
Olympiakos
-
Marsilya
UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports Max 2
Marsilya
Midtjylland
Midtjylland
-
Atalanta
UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports Max 1
Atalanta
Man City
Man City
-
Porto
UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 3
Porto
Inter
Inter
-
M´gladbach
UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 4
M´gladbach
Virtus Bologna
Virtus Bologna
-
Monaco
Eurocup, C Grubu / 4. Hafta
22:00 / S Sports 2
Monaco
Racing Club Avellaneda
Racing Club Avellaneda
-
Estudiantes de Merida
Libertadores Kupası, F Grubu / 6. Hafta
01:15 / S Sports 1
Estudiantes de Merida
CR Flamengo RJ
CR Flamengo RJ
-
CD Junior FC
Libertadores Kupası, A Grubu / 6. Hafta
03:30 / S Sports 1
CD Junior FC
SE Palmeiras SP
SE Palmeiras SP
-
CA Tigre
Libertadores Kupası, B Grubu / 6. Hafta
03:30 / Sport TV2
CA Tigre
Canlı Skor / Fikstür
Futbol
Basketbol
Spor verileri yükleniyor..
Haberler
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti
23:3
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti
Roberto Soldado karantinaya alındı
22:59
Roberto Soldado karantinaya alındı
Samsunspor tek golle kazandı
21:24
Samsunspor tek golle kazandı
Leipzig Başakşehir CANLI YAYIN
20:53
Leipzig Başakşehir CANLI YAYIN
Michael Seri kadro dışı kaldı
20:26
Michael Seri kadro dışı kaldı
Hakan Çalhanoğlu sakatlandı
19:38
Hakan Çalhanoğlu sakatlandı
Harry Kewell koronavirüse yakalandı
19:36
Harry Kewell koronavirüse yakalandı
Quaresma'nın oğlu imzayı attı
19:12
Quaresma'nın oğlu imzayı attı
Dinamo Kiev Juventus CANLI YAYIN
19:7
Dinamo Kiev Juventus CANLI YAYIN
Beşiktaş'ta 2 sakatlık
18:15
Beşiktaş'ta 2 sakatlık
Leipzig'de Amadou Haidara kadrodan çıkarıldı
18:3
Leipzig'de Amadou Haidara kadrodan çıkarıldı
Ankaragücü'nde 5 vaka
17:56
Ankaragücü'nde 5 vaka
Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura yükseldi
17:42
Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura yükseldi
THY Avrupa Ligi'nde 3 maç koronavirüs nedeniyle ertelendi
16:42
THY Avrupa Ligi'nde 3 maç koronavirüs nedeniyle ertelendi
Son dakika... Roberto Soldado koronavirüse yakalandı
14:42
Son dakika... Roberto Soldado koronavirüse yakalandı
İstanbul, Şampiyonlar Ligi tarihinde 4 farklı takımın temsil ettiği ilk şehir oldu.
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti

İstanbul, Şampiyonlar Ligi'nde 4 farklı kulüp tarafından temsil edilen ilk şehir oldu.

Galatasaray - 16Beşiktaş - 7Fenerbahçe - 6Başakşehir - 1

Saat: 23:3
İspanya'nın Granada takımında forma giyen, eski Fenerbahçeli futbolcu Roberto Soldado'nun yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı bildirildi.
Roberto Soldado karantinaya alındı

Granada Kulübünden yapılan açıklamada, UEFA Avrupa Ligi'nde perşembe günü Hollanda'nın PSV Eindhoven takımıyla yapılacak karşılaşmadan dolayı dün futbolculara ve teknik heyete Kovid-19 PCR testi yapıldığı ve Soldado'nun sonucunun pozitif çıktığı belirtildi.

Kovid-19 ile ilgili vücudunda herhangi bir belirti olmayan Soldado'nun protokol gereği evinde karantinaya alındığı ve kulüp doktorlarının gözetiminde tutulduğu ifade edildi.

İspanyol futbolcunun, öngörüldüğü şekilde 14 gün karantinada kalması halinde 3 lig maçı ve iki Avrupa Ligi maçında forma giymesi beklenmiyor. 

Real Madrid alt yapısından yetişen Soldado, 2017-2019 yılları arasında Fenerbahçe'de forma giymişti.

Saat: 22:59
TFF 1. Lig'de 6. hafta mücadelesinde Samsunspor, Eskişehirspor'u deplasmanda 1-0 mağlup etti.
Samsunspor tek golle kazandı

Samsunspor'a galibiyeti getiren golü 22. dakikada İlyas Kubilay Yavuz kaydetti.

Saat: 21:24
Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı elde eden Başakşehir, H Grubu ilk maçında Alman ekip Leipzig'e konuk oluyor.
Leipzig Başakşehir CANLI YAYIN

Bu akşam 20.00'de başlayacak karşılaşma beIN Sports 1'den yayınlanacak.

undefined

Leipzig: Gulasci, Orban, Upamecano, Halstenberg, Mukiele, Nkunku, Kampl, Angelino, Dani Olmo, Forsberg, Poulsen.

Başakşehir: Mert, Caiçara, Skrtel, Epureanu, Mbombo, Rafael, Mehmet Topal, İrfan Can, Visca, Deniz, Crivelli.

Başakşehir, Leipzig mücadelesiyle Avrupa kupalarında 31. karşılaşmasına çıkacak. Turuncu-lacivertli ekip, bugüne dek yaptığı 30 maçta 8 galibiyet, 8 beraberlik ve 14 mağlubiyet yaşadı.

Söz konusu müsabakalarda 32 gol atan Başakşehir, kalesinde 45 gole engel olamadı.

Okan Buruk ile Avrupa'da 13. sınav

Başakşehir, teknik direktör Okan Buruk yönetiminde Avrupa'da 13. karşılaşmasına Leipzig karşısında çıkacak.

Turuncu-lacivertli ekip, Buruk yönetiminde çıktığı 12 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 6 yenilgi yaşadı.

Okan Buruk idaresindeki ilk 2 Avrupa maçına UEFA Şampiyonlar Ligi eleme turunda Yunanistan'ın Olympiakos ekibi karşısında çıkan turuncu-lacivertliler, rakibine 2 mücadelede de kaybetti.

Ardından UEFA Avrupa Ligi gruplarına dahil olan Medipol Başakşehir, ilk hafta İtalya temsilcisi Roma'ya deplasmanda 4-0 yenilirken, ikinci maçında Alman ekibi Borussia Mönchengladbach ile sahasında 1-1 berabere kaldı. Turuncu-lacivertli ekip, Okan Buruk yönetiminde Avrupa kupalarındaki ilk galibiyetini ise grubun üçüncü maçında Avusturya temsilcisi Wolfsberger'i 1-0 yenerek elde etti.

Başakşehir, dördüncü karşılaşmasında deplasmanda Wolfsberger'i 3-0 yenip, beşinci maçında ise sahasında Roma'ya 3-0 mağlup oldu. Grubun son mücadelesinde deplasmanda Borussia Mönchengladbach'a son dakika golüyle 2-1 üstünlük sağlayan turuncu-lacivertli ekip, adını son 32 turuna yazdırdı.

Buruk yönetimindeki Medipol Başakşehir, son 32 turu ilk maçında deplasmanda 3-1 mağlup olduğu Portekiz temsilcisi Sporting Lizbon'u, sahasında uzatmaya giden karşılaşmada 4-1 yenerek son 16 takım arasında yer almayı başardı.

Turuncu-lacivertliler, Okan Buruk yönetiminde son 16 turu ilk maçında da Kopenhag'ı 1-0 yenmeyi başarsa da deplasmanda oynadığı maçı 3-0 kaybetti.

Deplasmanda 16. maç

Turuncu-lacivertli ekip, Leipzig mücadelesi ile Avrupa kupalarında 16. kez deplasmanda ter dökecek.

Başakşehir, bugüne kadar rakip sahalarda çıktığı 15 müsabakada 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 9 mağlubiyet yaşadı.

Turuncu-lacivertliler, deplasmandaki 15 maçta 17 gol atarken, kalesinde 31 gol gördü.

Başakşehir, Avrupa kupalarında deplasmandaki ilk galibiyetini, 2017-2018 sezonunda UEFA Avrupa Ligi grup maçında Bulgaristan temsilcisi Ludogorets karşısında 2-1'lik skorla elde etti.

Turuncu-lacivertliler, geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarında dış sahada Wolfsberger'i 3-0, Borussia Mönchengladbach'ı ise 2-1 yendi.

Başakşehir, Alman takımlarına karşı 5. maçında

İstanbul ekibi, Alman takımlarıyla 5. kez karşı karşıya gelecek. 

Turuncu-lacivertli ekip, geçtiğimiz sezonlarda UEFA Avrupa Ligi'nde Hoffenheim ve Borussia Mönchengladbach ile aynı gruplarda yer aldı.

Medipol Başakşehir, 2017-2018 sezonunda eşleştiği Hoffenheim ile İstanbul'da 1-1 berabere kalırken, deplasmanda 3-1 yenilmişti. Okan Buruk'un takımı, geçtiğimiz sezon ise Borussia Mönchengladbach ile İstanbul'da 1-1 berabere kalırken, Almanya'da güçlü rakibini 2-1 yenmeyi başarmıştı. 

En golcü isim Visca

Medipol Başakşehir'in Bosna Hersekli futbolcusu Edin Visca, Avrupa kupalarında attığı 13 golle turuncu-lacivertli takımın en skorer ismi konumunda bulunuyor.

Visca'yı, 3'er gol kaydeden Enzo Crivelli, Eljero Elia ve Emre Belözoğlu, 2'şer kez fileleri havalandıran İrfan Can Kahveci ile Marcio Mossoro takip etti.

Başakşehir'in Avrupa kupalarındaki diğer 6 golüne ise Martin Skrtel, Danijel Aleksic, Emmanuel Adebayor, Stefano Napoleoni, Kerim Frei ve Doka Madureira imza attı.

Avrupa kupalarındaki ilkleri

Avrupa'da ilk kez 2015-2016 sezonunda mücadele eden Medipol Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda Hollanda'nın AZ Alkmaar takımına deplasmanda 2-0, evinde de 2-1 mağlup olarak kupaya veda etti.

UEFA Avrupa Ligi 2016-2017 sezonu 3. eleme turunda Hırvatistan ekibi Rijeka ile eşleşen turuncu-lacivertliler, rakibiyle İstanbul'da 0-0, deplasmanda da 2-2 berabere kalarak tarihinde ilk kez tur atladı.

Başakşehir, 2017-2018 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi 3. eleme turunda Belçika temsilcisi Club Brugge karşısında deplasmandaki ilk maçta 3-3 berabere kalırken, sahasında ise 2-0 kazandı. Turuncu-lacivertli ekibe turu getiren bu sonuç, Avrupa kupalarındaki ilk galibiyet olarak kayıtlara geçti.

Turuncu-lacivertli ekip, aynı sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarında Ludogorets'i rakip sahada 2-1 mağlup ederek, ilk deplasman galibiyetine ulaştı.

Başakşehir, geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde son grup mücadelesinde Borussia Mönchengladbach'ı deplasmanda yenerek, tarihinde ilk kez son 32 turuna, Portekiz ekibi Sporting Lizbon'u saf dışı bırakarak da ilk kez son 16 turuna kaldı ve Danimarka ekibi Kopenhag'ın rakibi oldu.

 

 

Saat: 20:53
Sezon başında Galatasaray'ın tekrardan kadrosuna katmak istediği Jean Michael Seri, Premier Lig ekibi Fulham'da kadro dışı kaldı.
Michael Seri kadro dışı kaldı

Fulham, 25 kişilik kadrosunu belirledi ve ve geçtiğimiz sezon kiralık olarak Galatasaray forması giyen Jean Michael Seri'ye lisans çıkarmadı.

Seri'yi tekrar kadrosuna katmak isteyen Galatasaray, Fulham'ın yüksek bonservis talebi nedeniyle transferi gerçekleştirememişti.

Saat: 20:26
İtalya Serie A takımlarından Milan'da forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, antrenmanda sakatlandı.
Hakan Çalhanoğlu sakatlandı

La Gazzetta dello Sport'un "Milan için kötü haber" şeklinde verdiği habere göre, Milan'ın 10 numaralı oyuncusu Çalhanoğlu, sabahki antrenman sırasında sol ayak bileğinden bir sakatlık geçirdi.

Milli oyuncunun, bileğini burkmuş olabileceği, kesin sonucun bugün ve yarın yapılacak testlerden sonra belli olacağı kaydedildi.

Çalhanoğlu'nun, Milan'ın tesisleri Milanello'dan koltuk değnekleriyle ayrıldığı belirtildi.

Sakatlık sonrasında Hakan Çalhanoğlu'nun, takımının UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda deplasmanda Celtic ile oynayacağı maçta yer almasının beklenmediği ifade edildi. 

Saat: 19:38
İngiltere 4. Lig (League Two) kulüplerinden Oldham Athletic'i çalıştıran Harry Kewell, yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalandı.
Harry Kewell koronavirüse yakalandı

Kulüpten yapılan açıklamada, bir dönem Galatasaray forması da giyen 42 yaşındaki Kewell'ın testinin pozitif çıktığı ve evde karantinaya devam edeceği kaydedildi.

Açıklamada, bugünkü Carlisle United maçında takımın başında antrenör Alan Maybury'nin görev yapacağı ifade edildi.

 

Saat: 19:36
Ricardo Quaresma'nın 8 yaşındaki oğlu Ricky, Porto'ya imza attı ve altyapıda futbol eğitimi almaya başladı.
Quaresma'nın oğlu imzayı attı

Ülkesinin takımlarından Vitoria Guimaraes'de forma giyen Quaresma'nın 8 yaşındaki oğlu Ricky, Porto altyapısında eğitime başladı.

Saat: 19:12
Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Ukrayna ekibi Dinamo Kiev ile İtalyan devi Juventus karşı karşıya geliyor.
Dinamo Kiev Juventus CANLI YAYIN

Dinamo Kiev'de Tymchyk, Juventus'ta ise Ronaldo, De Ligt ve Alex Sandro eksikler olarak göze çarpıyor.

Juventus'ta milli futbolcumuz Merih Demiral, yedek kulübesinde yer alıyor.

19.55'te başlayacak karşılaşma beIN Sports 2'den yayınlanacak. Maçın canlı skorunu bu sayfadan takip edebilirsiniz.

undefined

Dinamo Kiev: Bushchan, Kedziora, Zabarnyi, Mykolenko, Karavaev, Sydorchuk, Buyalskiy, Shaparenko, Tsygankov, De Pena, Supryaha.

Juventus: Szczesny, Chiellini, Bonucci, Danilo, Bentancur, Rabiot, Ramsey, Cuadraro, Chiesa, Kulusevski, Morata.

 

Saat: 19:7
Beşiktaş Kulübü, Ajdin Hasic ve Atakan Üner'in sakatlandığını açıkladı.
Beşiktaş'ta 2 sakatlık

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden Beşiktaş Sağlık Kurulu Koordinatörü Tekin Kerem Ülkü'nün yaptığı açıklamada, "Futbolcularımızdan Ajdin Hasic'in, takımımızın 17 Ekim Cumartesi günü yaptığı antrenman sırasında ağrı hissetmesi üzerine yapılan değerlendirme neticesinde, sol uyluk üst adalesinde (vastus intermedius) evre 2 strain, Atakan Üner'in ise 18 Ekim Pazar günü yapılan çalışması sonrası gerçekleştirilen kontrolünde sağ diz arka adalesinde (popliteus) evre 1 strain tespit edilmiştir. İki futbolcumuzun da tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Saat: 18:15
Başakşehir'in rakibi RB Leipzig'de Amadou Haidara'nın koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.
Leipzig'de Amadou Haidara kadrodan çıkarıldı

Leipzig, Amadou Haidara'nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Leipzig'de Başakşehir maçı öncesi diğer oyuncuların koronavirüs testinin negatif çıktığı açıklandı.

Saat: 18:3
Ankaragücü Kulübü, 4 futbolcu ve 1 teknik heyet personelinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Ankaragücü'nde 5 vaka

Kulüpten yapılan açıklamada, "Takımımızın kadrosunda yer alan 4 futbolcu ve 1 teknik heyet personelimize görülen lüzum üzerine yapılan Kovid-19 test sonuçları pozitif olarak raporlanmıştır. Testleri pozitif çıkan teknik personel ve futbolcularımızın karantina süreci derhal başlatılmış olup gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Futbolcu ve teknik personelimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz." denildi.

Saat: 17:56
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında Belediye Kütahyaspor'u 2-1 yenen Darıca Gençlerbirliği, adını üçüncü tura yazdırdı.
Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura yükseldi

Türkiye Kupası 2. tur maçında Belediye Kütahyaspor'u 2-1 yenen Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura adını yazdırdı. 

Dumlupınar Stadı'nda oynanan karşılaşmada Darıca Gençlerbirliği'nin gollerini Ahmet Özer ve Selman Sevinç kaydederken, ev sahibi ekibin tek golü Enes Nalbantoğlu'ndan geldi.

Saat: 17:42
Basketbol THY Avrupa Ligi'nin 5. haftasında aralarında Anadolu Efes-ASVEL maçının da bulunduğu 3 karşılaşma, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.
THY Avrupa Ligi'nde 3 maç koronavirüs nedeniyle ertelendi

Avrupa Ligi'nin internet sitesinde yer alan açıklamada, 22 Ekim Perşembe günü oynanması gereken Zenit-AX Armani Exchange Milan ve ALBA Berlin-TD Systems Baskonia ile 23 Ekim Cuma günü yapılması planlanan Anadolu Efes-ASVEL karşılaşmasının ertelendiği duyuruldu.

Kararın Zenit, ALBA Berlin ve ASVEL takımlarının Kovid-19 vakaları yüzünden maç kadrosuna en az 8 oyuncu dahil edemeyeceğini bildirmesi sebebiyle alındığı belirtildi.

Müsabakaların oynanacağı tarihlerin ise sonradan açıklanacağı ifade edildi.

Saat: 16:42
Roberto Soldado, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Son dakika... Roberto Soldado koronavirüse yakalandı

Bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Roberto Soldado, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Soldado, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Takım arkadaşlarımın yanında olamamak beni üzüyor ama kendimi iyi hissediyorum ve evden bir taraftar gibi takımı destekleyeceğim." açıklamasını yaptı.

Saat: 14:42