Güncel Adresimiz: olabahis42.com
22:00
beIN Sports 1
beIN Sports 2
S Sports 1
A Spor
TRT Spor
beIN Sports 3
beIN Sports 4
S Sports 2
Eurosport 1
Reklam
Canlı Skorlar
MAÇ BİTTİ
İzlemek istediğiniz maç yayını sona ermiş.
Farklı bir maç izlemek istiyorsanız Canlı Maç Listesinden veya Kanal Listesinden istediğiniz yayını izleyebilirsiniz.
Barcelona (Amatörler) - Real Betis (Amatörler) maçına bahis yap
Barcelona (Amatörler)
Barcelona (Amatörler)
Maç Sonucu
1
0
2
Çifte Şans
1x2
1x0
2x1
Alt / Üst
Alt
Üst
Real Betis (Amatörler)
Real Betis (Amatörler)
Canlı
Yayınlanacaklar
Tümü
85 Maç
18 Maç
6 Maç
8 Maç
12 Maç
7 Maç
22 Maç
3 Maç
5 Maç
4 Maç
Barcelona (Amatörler)
Futbol
La Liga Roja 7x7
Barcelona (Amatörler)
Real Betis (Amatörler)
Real Betis (Amatörler)
Flamengo+
Futbol
Short Football 4x4
Flamengo+
Gremio+
Gremio+
Ural (Amateur)
Futbol
RPL 6x6
Ural (Amateur)
Dynamo (Amatörler)
Dynamo (Amatörler)
Rusya (SSL) Bayanlar
Futbol
Soap Soccer League
Rusya (SSL) Bayanlar
Fransa (SSL) Bayanlar
Fransa (SSL) Bayanlar
Arjantin (SSL)
Futbol
Soap Soccer League
Arjantin (SSL)
ABD (SSL)
ABD (SSL)
Arjantin+
Futbol
Short Football 4x4
Arjantin+
Meksika+
Meksika+
Heerenveen (Amatörler)
Futbol
Division 4х4
Heerenveen (Amatörler)
Den Haag (Amatörler)
Den Haag (Amatörler)
Galatasaray team
Futbol
Derby League
Galatasaray team
Sporting team
Sporting team
Paris Saint-Germain (ACL)
Futbol
ACL Indoor
Paris Saint-Germain (ACL)
Juventus (ACL)
Juventus (ACL)
HIST
Futbol
Student League
HIST
ECON
ECON
Kazakistan (3х3)
Futbol
USSR. 3x3. Division B
Kazakistan (3х3)
Ukrayna (3х3)
Ukrayna (3х3)
Blue London
Futbol
Nacional League
Blue London
BVB
BVB
Kampaniytsy
Futbol
Soccer Box 2x2
Kampaniytsy
Gonchary
Gonchary
Juventus (Amatörler)
Futbol
Serie A8
Juventus (Amatörler)
Roma (Amatörler)
Roma (Amatörler)
Real (Amatörler)
Futbol
La Liga Roja 7x7
Real (Amatörler)
Villarreal (Amatörler)
Villarreal (Amatörler)
Bayern Munich (5x5)
Futbol
CFL. Championship
Bayern Munich (5x5)
Chelsea (5x5)
Chelsea (5x5)
Neymar team
Futbol
1x1. Penalty Battle
Neymar team
Ronaldo team
Ronaldo team
Hamburg (Amatörler)
Futbol
BudnesLiga LFL 5x5
Hamburg (Amatörler)
Bayern (Amatörler)
Bayern (Amatörler)
Japonya (GL)
Basketbol
Galaxy League. National
Japonya (GL)
Güney Kore (GL)
Güney Kore (GL)
Corals (blue) Bayanlar
Basketbol
Niko League. Bayanlar
Corals (blue) Bayanlar
Dream (pink) Bayanlar
Dream (pink) Bayanlar
Storm
Basketbol
Galaxy League
Storm
Flicker
Flicker
Utah Jazz (jordan1234)
Basketbol
NBA 2K20. Liga Pro Challenge tour
Utah Jazz (jordan1234)
San Antonio Spurs (Jimmy_Walker13)
San Antonio Spurs (Jimmy_Walker13)
Samara (Women)
Basketbol
PRO League. Women
Samara (Women)
Ekaterinburg (Women)
Ekaterinburg (Women)
Raiders (red)
Basketbol
Rocket League
Raiders (red)
Gunners (Green)
Gunners (Green)
ABD (StounGi)
Voleybol
Evolleyball. Liga Pro. Bayanlar
ABD (StounGi)
Hollanda (Mansq1)
Hollanda (Mansq1)
Rubin
Voleybol
Amber Cup
Rubin
Vityaz
Vityaz
Lokomotiv (4x4)
Voleybol
Orange Cup
Lokomotiv (4x4)
Yenisei (4x4)
Yenisei (4x4)
Izumrud
Voleybol
Liberty League
Izumrud
Rubin
Rubin
LKS Lodz 2х2 (Bayanlar)
Voleybol
Orange Cup. Bayanlar
LKS Lodz 2х2 (Bayanlar)
Fenerbahçe 2х2 (Bayanlar)
Fenerbahçe 2х2 (Bayanlar)
Brezilya (mr_meskalito)
Voleybol
Evolleyball. Liga Pro. Bayanlar
Brezilya (mr_meskalito)
Türkiye (Schastlivchick)
Türkiye (Schastlivchick)
Yellow Stars
Voleybol
Canaveral League
Yellow Stars
Black Stars
Black Stars
Skyline (Bayanlar)
Voleybol
Ural League 2. Bayanlar
Skyline (Bayanlar)
Magnum (Bayanlar)
Magnum (Bayanlar)
Victor Schneider
Tenis
Tie break TENS
Victor Schneider
Sergey Novikov
Sergey Novikov
Oleg Migachev
Tenis
Rusya. Masters
Oleg Migachev
Vladimir Tsirkin
Vladimir Tsirkin
Victor Schneider
Tenis
Tie break TENS
Victor Schneider
Vladimir Sandrkin
Vladimir Sandrkin
Maria Kozlova
Tenis
Russian River Cup. Bayanlar
Maria Kozlova
Dinara Enaleeva
Dinara Enaleeva
Egor Plaksin
Tenis
Russian River Cup
Egor Plaksin
Igor Matveychuk
Igor Matveychuk
Mikhail Mullabaev
Tenis
Neva Open
Mikhail Mullabaev
Renat Sakhabutdinov
Renat Sakhabutdinov
Anastasia Rafalskaya
Tenis
Daily Pro Tur. Bayanlar
Anastasia Rafalskaya
Elizaveta Artemenko
Elizaveta Artemenko
Regina Livanova
Tenis
VS OPEN. Mixed
Regina Livanova
Alexey Kremnev
Alexey Kremnev
Vadim Raitsov
Tenis
Smash Cup
Vadim Raitsov
Konstantin Tsvetkov
Konstantin Tsvetkov
Vladimir Filippovich
Tenis
Daily Premier Tour
Vladimir Filippovich
Semen Sharlay
Semen Sharlay
Anton Naidanov
Tenis
Mountain Bay Open
Anton Naidanov
Ranko Vojvodic
Ranko Vojvodic
Matvei Nosov
Tenis
Rusya. Masters
Matvei Nosov
Marsel Kurmaev
Marsel Kurmaev
Dmitri Popov S.
Masa Tenisi
PRO Liga. Rusya
Dmitri Popov S.
Alexander Kulagin A.
Alexander Kulagin A.
Dmirty Shvetsov
Masa Tenisi
Mini Table Tennis
Dmirty Shvetsov
Alexander Usmanov
Alexander Usmanov
Vadim Evlampiev
Masa Tenisi
Masters
Vadim Evlampiev
Egor Astafiev
Egor Astafiev
Daria Shulgina
Masa Tenisi
UFO Cup. Bayanlar
Daria Shulgina
Olga Belikova
Olga Belikova
Vladimir Yashanov
Masa Tenisi
Masters
Vladimir Yashanov
Vasily Baksheev
Vasily Baksheev
Oleg Tretyakov (RUS)
Masa Tenisi
Pro Spin Series. League B
Oleg Tretyakov (RUS)
Anatoly Gorelkin (RUS)
Anatoly Gorelkin (RUS)
Anton Olhovoi (RUS)
Masa Tenisi
Pro Spin Series. League A
Anton Olhovoi (RUS)
Nikita Pikulskiy (RUS)
Nikita Pikulskiy (RUS)
Peresmeshniki
Buz Hokeyi
3HL League
Peresmeshniki
Strazhy Galaktiki
Strazhy Galaktiki
Anubisdogs
Buz Hokeyi
Grand tour
Anubisdogs
Piranhas
Piranhas
CSKA Team
Buz Hokeyi
Ice Cup. West
CSKA Team
Dinamo Team
Dinamo Team
First Flyers
Buz Hokeyi
3HL League
First Flyers
Golden Knights
Golden Knights
Bayern
eSports
FIFA 20. Şampiyonlar Ligi
Bayern
Napoli
Napoli
Leicester City
eSports
FIFA 20. 4x4. İngiltere Şampiyonası
Leicester City
Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur
Swansea City
eSports
FIFA 20. İngiltere Şampiyonası
Swansea City
Birmingham City
Birmingham City
Barcelona
eSports
FIFA18. Penaltı
Barcelona
Juventus
Juventus
Barcelona
eSports
FIFA20. Penaltı
Barcelona
Bayern
Bayern
Independiente
eSports
FIFA 20. 3x3. Libertadores Kupası
Independiente
Audax Italiano
Audax Italiano
Avusturya
eSports
FIFA 20. Dünya Şampiyonası
Avusturya
Portekiz
Portekiz
Borussia Monchengladbach
eSports
FIFA 20. Almanya Şampiyonası
Borussia Monchengladbach
TSG 1899 Hoffenheim
TSG 1899 Hoffenheim
Paris Saint-Germain (Kray)
eSports
FIFA 21. eSports Battle. Night Champions League A
Paris Saint-Germain (Kray)
Liverpool (labotryas)
Liverpool (labotryas)
Real Betis
eSports
FIFA 20. İspanya Şampiyonası
Real Betis
Granada
Granada
Real Madrid (mooneycb)
eSports
FIFA 21. eSports Battle. Night Champions League A
Real Madrid (mooneycb)
Bayern Munich (KRaftVK)
Bayern Munich (KRaftVK)
Memphis Grizzlies (cyber)
eSports
NBA. Cyber PRO League
Memphis Grizzlies (cyber)
San Antonio Spurs (cyber)
San Antonio Spurs (cyber)
Dynamo Kyiv
eSports
FIFA 20. Avrupa Ligi
Dynamo Kyiv
Red Bull
Red Bull
Parma
eSports
FIFA 20. İtalya Şampiyonası
Parma
Sassuolo Calcio
Sassuolo Calcio
Wolf
eSports
Dota 2. Red Star Cup. Best of 3 maps
Wolf
Sun-Rise
Sun-Rise
Boston Bruins (cyber)
eSports
NHL 20. Cyber League
Boston Bruins (cyber)
Tampa Bay Lightning (cyber)
Tampa Bay Lightning (cyber)
FC Spartak Moskova
eSports
FIFA. Elite League
FC Spartak Moskova
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
Philadelphia 76ers (cyber)
eSports
NBA 2K20. Cyber League
Philadelphia 76ers (cyber)
Detroit Pistons (cyber)
Detroit Pistons (cyber)
Among Us V2
eSports
Dota 2. DOTA Summit Online 13: Southeast Asia. Best of 2 maps
Among Us V2
Neon Esports
Neon Esports
Nadal (cyber)
eSports
AO. Cyber tournament
Nadal (cyber)
Chung (cyber)
Chung (cyber)
Radwanska (cyber)
eSports
AO. Cyber tournament. Bayanlar
Radwanska (cyber)
Bencic (cyber)
Bencic (cyber)
Miami Heat (cyber)
eSports
NBA 2K20. Cyber League
Miami Heat (cyber)
Milwaukee Bucks (cyber)
Milwaukee Bucks (cyber)
Bros
Counter Strike
Wingman 2x2
Bros
Demons
Demons
Team Steelseries
Counter Strike
Counter-Strike
Team Steelseries
Streamline
Streamline
Bros
Counter Strike
Wingman 2x2
Bros
Demons
Demons
Ekvador
PES
Amerika Kupası
Ekvador
Kosta Rika
Kosta Rika
Flamengo
PES
Libertadores Kupası
Flamengo
Corinthians
Corinthians
Al Ahli
PES
Asya Şampiyonlar Ligi
Al Ahli
Shanghai SIPG
Shanghai SIPG
Team Neymar
PES
Penaltı
Team Neymar
Team Messi
Team Messi
Hindistan
PES
Asya Kupası
Hindistan
Ürdün
Ürdün
Tümü
31 Maç
21 Maç
5 Maç
4 Maç
1 Maç
B.Münih
Günün maçı22:00 / Futbol
beIN Sports 1 - UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu
B.Münih
A.Madrid
A.Madrid
Ajax
Günün maçı22:00 / Futbol
beIN Sports 2 - UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu
Ajax
Liverpool
Liverpool
Esenler Erokspor
13:00 / Futbol
A Spor - Türkiye Kupası, Eleme Turu
Esenler Erokspor
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Anisimova, Amanda
13:00 / Tenis
beIN Sports 4 - Ostrava, Czech Republic
Anisimova, Amanda
Mertens, Elise
Mertens, Elise
Giresunspor
13:30 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Giresunspor
Adanaspor
Adanaspor
Bedene, Aljaz
13:35 / Tenis
Ziggo Sport Select - Antwerp, Belgium
Bedene, Aljaz
Raonic, Milos
Raonic, Milos
OGM Ormanspor
14:00 / Basketbol
Tivibu Spor 1 - Kadınlar Basketbol Süper Ligi
OGM Ormanspor
Fenerbahçe Öznur Kablo
Fenerbahçe Öznur Kablo
Azarenka, Victoria
14:30 / Tenis
beIN Sports 4 - Ostrava, Czech Republic
Azarenka, Victoria
Krejcikova, Barbora
Krejcikova, Barbora
Tekirdağspor
15:00 / Futbol
A Spor - Türkiye Kupası, Eleme Turu
Tekirdağspor
Silivrispor
Silivrispor
Humbert, Ugo
15:10 / Tenis
Ziggo Sport Select - Antwerp, Belgium
Humbert, Ugo
Carreno Busta, P.
Carreno Busta, P.
Adana Demir
16:00 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Adana Demir
Umraniyespor
Umraniyespor
Ostapenko, Jelena
16:00 / Tenis
beIN Sports 4 - Ostrava, Czech Republic
Ostapenko, Jelena
Martic, Petra
Martic, Petra
RKC Waalwijk
18:30 / Futbol
Fox Sports 1 - Eredivisie
RKC Waalwijk
PEC Zwolle
PEC Zwolle
Altinordu
19:00 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Altinordu
Altay
Altay
Balıkesirspor
19:00 / Futbol
beIN Sports Max 2 - 1. Lig
Balıkesirspor
Boluspor
Boluspor
Fethiyespor
19:00 / Futbol
A Spor - Türkiye Kupası, Eleme Turu
Fethiyespor
Nazilli
Nazilli
Legia Varşova
19:00 / Futbol
Canal Plus Sport - Ekstraklasa
Legia Varşova
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Hamburg
19:30 / Futbol
S Sports 2 - 2. Bundesliga
Hamburg
Aue
Aue
Aalborg Handball
19:45 / Hentbol
Sport TV1 - Şampiyonlar Ligi, B Grubu
Aalborg Handball
Kiel
Kiel
R.Madrid
19:55 / Futbol
beIN Sports 1 - UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu
R.Madrid
FC Shakhtar Donetsk
FC Shakhtar Donetsk
FC Salzburg
19:55 / Futbol
beIN Sports 2 - UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu
FC Salzburg
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
Bursaspor
20:00 / Basketbol
Tivibu Spor 1 - Eurocup, D Grubu
Bursaspor
Gran Canaria
Gran Canaria
Sassari
21:30 / Basketbol
A Spor - Şampiyonlar Ligi, A Grubu
Sassari
Galatasaray
Galatasaray
Olympiakos
22:00 / Futbol
beIN Sports Max 2 - UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu
Olympiakos
Marsilya
Marsilya
Midtjylland
22:00 / Futbol
beIN Sports Max 1 - UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu
Midtjylland
Atalanta
Atalanta
Man City
22:00 / Futbol
beIN Sports 3 - UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu
Man City
Porto
Porto
Inter
22:00 / Futbol
beIN Sports 4 - UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu
Inter
M´gladbach
M´gladbach
Virtus Bologna
22:00 / Basketbol
S Sports 2 - Eurocup, C Grubu
Virtus Bologna
Monaco
Monaco
Racing Club Avellaneda
01:15 / Futbol
S Sports 1 - Libertadores Kupası, F Grubu
Racing Club Avellaneda
Estudiantes de Merida
Estudiantes de Merida
CR Flamengo RJ
03:30 / Futbol
S Sports 1 - Libertadores Kupası, A Grubu
CR Flamengo RJ
CD Junior FC
CD Junior FC
SE Palmeiras SP
03:30 / Futbol
Sport TV2 - Libertadores Kupası, B Grubu
SE Palmeiras SP
CA Tigre
CA Tigre
Reklam
B.Münih
B.Münih
-
A.Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 1
A.Madrid
Ajax
Ajax
-
Liverpool
UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 2
Liverpool
Esenler Erokspor
Esenler Erokspor
-
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Türkiye Kupası, Eleme Turu / 8. Hafta
13:00 / A Spor
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Giresunspor
Giresunspor
-
Adanaspor
1. Lig / 6. Hafta
13:30 / TRT Spor
Adanaspor
Tekirdağspor
Tekirdağspor
-
Silivrispor
Türkiye Kupası, Eleme Turu / 8. Hafta
15:00 / A Spor
Silivrispor
Adana Demir
Adana Demir
-
Umraniyespor
1. Lig / 6. Hafta
16:00 / TRT Spor
Umraniyespor
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
-
PEC Zwolle
Eredivisie / 4. Hafta
18:30 / Fox Sports 1
PEC Zwolle
Altinordu
Altinordu
-
Altay
1. Lig / 6. Hafta
19:00 / TRT Spor
Altay
Balıkesirspor
Balıkesirspor
-
Boluspor
1. Lig / 6. Hafta
19:00 / beIN Sports Max 2
Boluspor
Fethiyespor
Fethiyespor
-
Nazilli
Türkiye Kupası, Eleme Turu / 8. Hafta
19:00 / A Spor
Nazilli
Legia Varşova
Legia Varşova
-
Slask Wroclaw
Ekstraklasa / 5. Hafta
19:00 / Canal Plus Sport
Slask Wroclaw
Hamburg
Hamburg
-
Aue
2. Bundesliga / 3. Hafta
19:30 / S Sports 2
Aue
R.Madrid
R.Madrid
-
FC Shakhtar Donetsk
UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu / 1. Hafta
19:55 / beIN Sports 1
FC Shakhtar Donetsk
FC Salzburg
FC Salzburg
-
Lokomotiv Moskova
UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu / 1. Hafta
19:55 / beIN Sports 2
Lokomotiv Moskova
Bursaspor
Bursaspor
-
Gran Canaria
Eurocup, D Grubu / 4. Hafta
20:00 / Tivibu Spor 1
Gran Canaria
Sassari
Sassari
-
Galatasaray
Şampiyonlar Ligi, A Grubu / 1. Hafta
21:30 / A Spor
Galatasaray
Olympiakos
Olympiakos
-
Marsilya
UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports Max 2
Marsilya
Midtjylland
Midtjylland
-
Atalanta
UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports Max 1
Atalanta
Man City
Man City
-
Porto
UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 3
Porto
Inter
Inter
-
M´gladbach
UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu / 1. Hafta
22:00 / beIN Sports 4
M´gladbach
Virtus Bologna
Virtus Bologna
-
Monaco
Eurocup, C Grubu / 4. Hafta
22:00 / S Sports 2
Monaco
Racing Club Avellaneda
Racing Club Avellaneda
-
Estudiantes de Merida
Libertadores Kupası, F Grubu / 6. Hafta
01:15 / S Sports 1
Estudiantes de Merida
CR Flamengo RJ
CR Flamengo RJ
-
CD Junior FC
Libertadores Kupası, A Grubu / 6. Hafta
03:30 / S Sports 1
CD Junior FC
SE Palmeiras SP
SE Palmeiras SP
-
CA Tigre
Libertadores Kupası, B Grubu / 6. Hafta
03:30 / Sport TV2
CA Tigre
Canlı Skor / Fikstür
Futbol
Basketbol
Spor verileri yükleniyor..
Haberler
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti
23:3
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti
Roberto Soldado karantinaya alındı
22:59
Roberto Soldado karantinaya alındı
Samsunspor tek golle kazandı
21:24
Samsunspor tek golle kazandı
Leipzig Başakşehir CANLI YAYIN
20:53
Leipzig Başakşehir CANLI YAYIN
Michael Seri kadro dışı kaldı
20:26
Michael Seri kadro dışı kaldı
Hakan Çalhanoğlu sakatlandı
19:38
Hakan Çalhanoğlu sakatlandı
Harry Kewell koronavirüse yakalandı
19:36
Harry Kewell koronavirüse yakalandı
Quaresma'nın oğlu imzayı attı
19:12
Quaresma'nın oğlu imzayı attı
Dinamo Kiev Juventus CANLI YAYIN
19:7
Dinamo Kiev Juventus CANLI YAYIN
Beşiktaş'ta 2 sakatlık
18:15
Beşiktaş'ta 2 sakatlık
Leipzig'de Amadou Haidara kadrodan çıkarıldı
18:3
Leipzig'de Amadou Haidara kadrodan çıkarıldı
Ankaragücü'nde 5 vaka
17:56
Ankaragücü'nde 5 vaka
Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura yükseldi
17:42
Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura yükseldi
THY Avrupa Ligi'nde 3 maç koronavirüs nedeniyle ertelendi
16:42
THY Avrupa Ligi'nde 3 maç koronavirüs nedeniyle ertelendi
Son dakika... Roberto Soldado koronavirüse yakalandı
14:42
Son dakika... Roberto Soldado koronavirüse yakalandı
İstanbul, Şampiyonlar Ligi tarihinde 4 farklı takımın temsil ettiği ilk şehir oldu.
İstanbul Şampiyonlar Ligi tarihine geçti

İstanbul, Şampiyonlar Ligi'nde 4 farklı kulüp tarafından temsil edilen ilk şehir oldu.

Galatasaray - 16Beşiktaş - 7Fenerbahçe - 6Başakşehir - 1

Saat: 23:3
İspanya'nın Granada takımında forma giyen, eski Fenerbahçeli futbolcu Roberto Soldado'nun yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı bildirildi.
Roberto Soldado karantinaya alındı

Granada Kulübünden yapılan açıklamada, UEFA Avrupa Ligi'nde perşembe günü Hollanda'nın PSV Eindhoven takımıyla yapılacak karşılaşmadan dolayı dün futbolculara ve teknik heyete Kovid-19 PCR testi yapıldığı ve Soldado'nun sonucunun pozitif çıktığı belirtildi.

Kovid-19 ile ilgili vücudunda herhangi bir belirti olmayan Soldado'nun protokol gereği evinde karantinaya alındığı ve kulüp doktorlarının gözetiminde tutulduğu ifade edildi.

İspanyol futbolcunun, öngörüldüğü şekilde 14 gün karantinada kalması halinde 3 lig maçı ve iki Avrupa Ligi maçında forma giymesi beklenmiyor. 

Real Madrid alt yapısından yetişen Soldado, 2017-2019 yılları arasında Fenerbahçe'de forma giymişti.

Saat: 22:59
TFF 1. Lig'de 6. hafta mücadelesinde Samsunspor, Eskişehirspor'u deplasmanda 1-0 mağlup etti.
Samsunspor tek golle kazandı

Samsunspor'a galibiyeti getiren golü 22. dakikada İlyas Kubilay Yavuz kaydetti.

Saat: 21:24
Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı elde eden Başakşehir, H Grubu ilk maçında Alman ekip Leipzig'e konuk oluyor.
Leipzig Başakşehir CANLI YAYIN

Bu akşam 20.00'de başlayacak karşılaşma beIN Sports 1'den yayınlanacak.

undefined

Leipzig: Gulasci, Orban, Upamecano, Halstenberg, Mukiele, Nkunku, Kampl, Angelino, Dani Olmo, Forsberg, Poulsen.

Başakşehir: Mert, Caiçara, Skrtel, Epureanu, Mbombo, Rafael, Mehmet Topal, İrfan Can, Visca, Deniz, Crivelli.

Başakşehir, Leipzig mücadelesiyle Avrupa kupalarında 31. karşılaşmasına çıkacak. Turuncu-lacivertli ekip, bugüne dek yaptığı 30 maçta 8 galibiyet, 8 beraberlik ve 14 mağlubiyet yaşadı.

Söz konusu müsabakalarda 32 gol atan Başakşehir, kalesinde 45 gole engel olamadı.

Okan Buruk ile Avrupa'da 13. sınav

Başakşehir, teknik direktör Okan Buruk yönetiminde Avrupa'da 13. karşılaşmasına Leipzig karşısında çıkacak.

Turuncu-lacivertli ekip, Buruk yönetiminde çıktığı 12 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 6 yenilgi yaşadı.

Okan Buruk idaresindeki ilk 2 Avrupa maçına UEFA Şampiyonlar Ligi eleme turunda Yunanistan'ın Olympiakos ekibi karşısında çıkan turuncu-lacivertliler, rakibine 2 mücadelede de kaybetti.

Ardından UEFA Avrupa Ligi gruplarına dahil olan Medipol Başakşehir, ilk hafta İtalya temsilcisi Roma'ya deplasmanda 4-0 yenilirken, ikinci maçında Alman ekibi Borussia Mönchengladbach ile sahasında 1-1 berabere kaldı. Turuncu-lacivertli ekip, Okan Buruk yönetiminde Avrupa kupalarındaki ilk galibiyetini ise grubun üçüncü maçında Avusturya temsilcisi Wolfsberger'i 1-0 yenerek elde etti.

Başakşehir, dördüncü karşılaşmasında deplasmanda Wolfsberger'i 3-0 yenip, beşinci maçında ise sahasında Roma'ya 3-0 mağlup oldu. Grubun son mücadelesinde deplasmanda Borussia Mönchengladbach'a son dakika golüyle 2-1 üstünlük sağlayan turuncu-lacivertli ekip, adını son 32 turuna yazdırdı.

Buruk yönetimindeki Medipol Başakşehir, son 32 turu ilk maçında deplasmanda 3-1 mağlup olduğu Portekiz temsilcisi Sporting Lizbon'u, sahasında uzatmaya giden karşılaşmada 4-1 yenerek son 16 takım arasında yer almayı başardı.

Turuncu-lacivertliler, Okan Buruk yönetiminde son 16 turu ilk maçında da Kopenhag'ı 1-0 yenmeyi başarsa da deplasmanda oynadığı maçı 3-0 kaybetti.

Deplasmanda 16. maç

Turuncu-lacivertli ekip, Leipzig mücadelesi ile Avrupa kupalarında 16. kez deplasmanda ter dökecek.

Başakşehir, bugüne kadar rakip sahalarda çıktığı 15 müsabakada 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 9 mağlubiyet yaşadı.

Turuncu-lacivertliler, deplasmandaki 15 maçta 17 gol atarken, kalesinde 31 gol gördü.

Başakşehir, Avrupa kupalarında deplasmandaki ilk galibiyetini, 2017-2018 sezonunda UEFA Avrupa Ligi grup maçında Bulgaristan temsilcisi Ludogorets karşısında 2-1'lik skorla elde etti.

Turuncu-lacivertliler, geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarında dış sahada Wolfsberger'i 3-0, Borussia Mönchengladbach'ı ise 2-1 yendi.

Başakşehir, Alman takımlarına karşı 5. maçında

İstanbul ekibi, Alman takımlarıyla 5. kez karşı karşıya gelecek. 

Turuncu-lacivertli ekip, geçtiğimiz sezonlarda UEFA Avrupa Ligi'nde Hoffenheim ve Borussia Mönchengladbach ile aynı gruplarda yer aldı.

Medipol Başakşehir, 2017-2018 sezonunda eşleştiği Hoffenheim ile İstanbul'da 1-1 berabere kalırken, deplasmanda 3-1 yenilmişti. Okan Buruk'un takımı, geçtiğimiz sezon ise Borussia Mönchengladbach ile İstanbul'da 1-1 berabere kalırken, Almanya'da güçlü rakibini 2-1 yenmeyi başarmıştı. 

En golcü isim Visca

Medipol Başakşehir'in Bosna Hersekli futbolcusu Edin Visca, Avrupa kupalarında attığı 13 golle turuncu-lacivertli takımın en skorer ismi konumunda bulunuyor.

Visca'yı, 3'er gol kaydeden Enzo Crivelli, Eljero Elia ve Emre Belözoğlu, 2'şer kez fileleri havalandıran İrfan Can Kahveci ile Marcio Mossoro takip etti.

Başakşehir'in Avrupa kupalarındaki diğer 6 golüne ise Martin Skrtel, Danijel Aleksic, Emmanuel Adebayor, Stefano Napoleoni, Kerim Frei ve Doka Madureira imza attı.

Avrupa kupalarındaki ilkleri

Avrupa'da ilk kez 2015-2016 sezonunda mücadele eden Medipol Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda Hollanda'nın AZ Alkmaar takımına deplasmanda 2-0, evinde de 2-1 mağlup olarak kupaya veda etti.

UEFA Avrupa Ligi 2016-2017 sezonu 3. eleme turunda Hırvatistan ekibi Rijeka ile eşleşen turuncu-lacivertliler, rakibiyle İstanbul'da 0-0, deplasmanda da 2-2 berabere kalarak tarihinde ilk kez tur atladı.

Başakşehir, 2017-2018 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi 3. eleme turunda Belçika temsilcisi Club Brugge karşısında deplasmandaki ilk maçta 3-3 berabere kalırken, sahasında ise 2-0 kazandı. Turuncu-lacivertli ekibe turu getiren bu sonuç, Avrupa kupalarındaki ilk galibiyet olarak kayıtlara geçti.

Turuncu-lacivertli ekip, aynı sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarında Ludogorets'i rakip sahada 2-1 mağlup ederek, ilk deplasman galibiyetine ulaştı.

Başakşehir, geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde son grup mücadelesinde Borussia Mönchengladbach'ı deplasmanda yenerek, tarihinde ilk kez son 32 turuna, Portekiz ekibi Sporting Lizbon'u saf dışı bırakarak da ilk kez son 16 turuna kaldı ve Danimarka ekibi Kopenhag'ın rakibi oldu.

 

 

Saat: 20:53
Sezon başında Galatasaray'ın tekrardan kadrosuna katmak istediği Jean Michael Seri, Premier Lig ekibi Fulham'da kadro dışı kaldı.
Michael Seri kadro dışı kaldı

Fulham, 25 kişilik kadrosunu belirledi ve ve geçtiğimiz sezon kiralık olarak Galatasaray forması giyen Jean Michael Seri'ye lisans çıkarmadı.

Seri'yi tekrar kadrosuna katmak isteyen Galatasaray, Fulham'ın yüksek bonservis talebi nedeniyle transferi gerçekleştirememişti.

Saat: 20:26
İtalya Serie A takımlarından Milan'da forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, antrenmanda sakatlandı.
Hakan Çalhanoğlu sakatlandı

La Gazzetta dello Sport'un "Milan için kötü haber" şeklinde verdiği habere göre, Milan'ın 10 numaralı oyuncusu Çalhanoğlu, sabahki antrenman sırasında sol ayak bileğinden bir sakatlık geçirdi.

Milli oyuncunun, bileğini burkmuş olabileceği, kesin sonucun bugün ve yarın yapılacak testlerden sonra belli olacağı kaydedildi.

Çalhanoğlu'nun, Milan'ın tesisleri Milanello'dan koltuk değnekleriyle ayrıldığı belirtildi.

Sakatlık sonrasında Hakan Çalhanoğlu'nun, takımının UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda deplasmanda Celtic ile oynayacağı maçta yer almasının beklenmediği ifade edildi. 

Saat: 19:38
İngiltere 4. Lig (League Two) kulüplerinden Oldham Athletic'i çalıştıran Harry Kewell, yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalandı.
Harry Kewell koronavirüse yakalandı

Kulüpten yapılan açıklamada, bir dönem Galatasaray forması da giyen 42 yaşındaki Kewell'ın testinin pozitif çıktığı ve evde karantinaya devam edeceği kaydedildi.

Açıklamada, bugünkü Carlisle United maçında takımın başında antrenör Alan Maybury'nin görev yapacağı ifade edildi.

 

Saat: 19:36
Ricardo Quaresma'nın 8 yaşındaki oğlu Ricky, Porto'ya imza attı ve altyapıda futbol eğitimi almaya başladı.
Quaresma'nın oğlu imzayı attı

Ülkesinin takımlarından Vitoria Guimaraes'de forma giyen Quaresma'nın 8 yaşındaki oğlu Ricky, Porto altyapısında eğitime başladı.

Saat: 19:12
Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Ukrayna ekibi Dinamo Kiev ile İtalyan devi Juventus karşı karşıya geliyor.
Dinamo Kiev Juventus CANLI YAYIN

Dinamo Kiev'de Tymchyk, Juventus'ta ise Ronaldo, De Ligt ve Alex Sandro eksikler olarak göze çarpıyor.

Juventus'ta milli futbolcumuz Merih Demiral, yedek kulübesinde yer alıyor.

19.55'te başlayacak karşılaşma beIN Sports 2'den yayınlanacak. Maçın canlı skorunu bu sayfadan takip edebilirsiniz.

undefined

Dinamo Kiev: Bushchan, Kedziora, Zabarnyi, Mykolenko, Karavaev, Sydorchuk, Buyalskiy, Shaparenko, Tsygankov, De Pena, Supryaha.

Juventus: Szczesny, Chiellini, Bonucci, Danilo, Bentancur, Rabiot, Ramsey, Cuadraro, Chiesa, Kulusevski, Morata.

 

Saat: 19:7
Beşiktaş Kulübü, Ajdin Hasic ve Atakan Üner'in sakatlandığını açıkladı.
Beşiktaş'ta 2 sakatlık

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden Beşiktaş Sağlık Kurulu Koordinatörü Tekin Kerem Ülkü'nün yaptığı açıklamada, "Futbolcularımızdan Ajdin Hasic'in, takımımızın 17 Ekim Cumartesi günü yaptığı antrenman sırasında ağrı hissetmesi üzerine yapılan değerlendirme neticesinde, sol uyluk üst adalesinde (vastus intermedius) evre 2 strain, Atakan Üner'in ise 18 Ekim Pazar günü yapılan çalışması sonrası gerçekleştirilen kontrolünde sağ diz arka adalesinde (popliteus) evre 1 strain tespit edilmiştir. İki futbolcumuzun da tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Saat: 18:15
Başakşehir'in rakibi RB Leipzig'de Amadou Haidara'nın koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.
Leipzig'de Amadou Haidara kadrodan çıkarıldı

Leipzig, Amadou Haidara'nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Leipzig'de Başakşehir maçı öncesi diğer oyuncuların koronavirüs testinin negatif çıktığı açıklandı.

Saat: 18:3
Ankaragücü Kulübü, 4 futbolcu ve 1 teknik heyet personelinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Ankaragücü'nde 5 vaka

Kulüpten yapılan açıklamada, "Takımımızın kadrosunda yer alan 4 futbolcu ve 1 teknik heyet personelimize görülen lüzum üzerine yapılan Kovid-19 test sonuçları pozitif olarak raporlanmıştır. Testleri pozitif çıkan teknik personel ve futbolcularımızın karantina süreci derhal başlatılmış olup gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Futbolcu ve teknik personelimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz." denildi.

Saat: 17:56
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında Belediye Kütahyaspor'u 2-1 yenen Darıca Gençlerbirliği, adını üçüncü tura yazdırdı.
Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura yükseldi

Türkiye Kupası 2. tur maçında Belediye Kütahyaspor'u 2-1 yenen Darıca Gençlerbirliği üçüncü tura adını yazdırdı. 

Dumlupınar Stadı'nda oynanan karşılaşmada Darıca Gençlerbirliği'nin gollerini Ahmet Özer ve Selman Sevinç kaydederken, ev sahibi ekibin tek golü Enes Nalbantoğlu'ndan geldi.

Saat: 17:42
Basketbol THY Avrupa Ligi'nin 5. haftasında aralarında Anadolu Efes-ASVEL maçının da bulunduğu 3 karşılaşma, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.
THY Avrupa Ligi'nde 3 maç koronavirüs nedeniyle ertelendi

Avrupa Ligi'nin internet sitesinde yer alan açıklamada, 22 Ekim Perşembe günü oynanması gereken Zenit-AX Armani Exchange Milan ve ALBA Berlin-TD Systems Baskonia ile 23 Ekim Cuma günü yapılması planlanan Anadolu Efes-ASVEL karşılaşmasının ertelendiği duyuruldu.

Kararın Zenit, ALBA Berlin ve ASVEL takımlarının Kovid-19 vakaları yüzünden maç kadrosuna en az 8 oyuncu dahil edemeyeceğini bildirmesi sebebiyle alındığı belirtildi.

Müsabakaların oynanacağı tarihlerin ise sonradan açıklanacağı ifade edildi.

Saat: 16:42
Roberto Soldado, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Son dakika... Roberto Soldado koronavirüse yakalandı

Bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Roberto Soldado, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Soldado, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Takım arkadaşlarımın yanında olamamak beni üzüyor ama kendimi iyi hissediyorum ve evden bir taraftar gibi takımı destekleyeceğim." açıklamasını yaptı.

Saat: 14:42